Loconi

TRANSPORT INTERMODALNY

Organizujemy kompleksowy, terminowy i bezpieczny transport ładunków kontenerowych z/do trójmiejskich portów morskich.
Dzięki bogatej sieci połączeń kolejowych z terminalami położonymi w kluczowych pod względem gospodarczym miejscach Polski organizujemy całopociągowe dostawy kontenerów do terminali lądowych, z których sprawnie dostarczamy kontenery naszych Klientów truckiem we wskazane przez nich miejsce na terenie niemal całego kraju. Połączenie transportu kolejowego i drogowego zmniejsza koszty realizacji przewozu, minimalizuje ryzyko uszkodzenia towaru, a także podnosi jakość usług, zapewniając niezawodną dostawę.

Zapewniamy regularne połączenia kolejowe w oparciu o stabilny rozkład jazdy po to, aby zapewnić naszym Klientom możliwość swobodnego dopasowania naszych pociągów do cut off’ów statków.

Liczba połączeń z/do portów morskich Gdynia/Gdańsk

 • 8-10

  połączeń tygodniowo

  Warszawa

  Serwis bezpośredni

 • 8-10

  połączeń tygodniowo

  Radomsko

  Serwis bezpośredni

 • 5

  połączeń tygodniowo

  Gądki

  Serwis bezpośredni

 • 5

  połączeń tygodniowo

  Kąty Wrocławskie

  Serwis przez Gądki

 • 5

  połączeń tygodniowo

  Dąbrowa Górnicza

  Serwis przez Gądki

W celu otrzymania szczegółowego rozkładu jazdy zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym
Kontakt

TRANSPORT DROGOWY

Jesteśmy przygotowani na potrzebę dostarczenia kontenerów ad hoc. W przypadku priorytetowych dla naszych Klientów dostaw, nagłych zmian w dacie podstawień lub opóźnień w portach oferujemy bezpośredni transport drogowy w relacji port- door, zapewniając tym samym gwarancję serwisu, a także szerszy pakiet usług. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami spełniającymi wysokie wymagania pod względem ubezpieczenia i sprawności technicznej pojazdów i naczep. Zapewniamy naszym Klientom organizację przewozów do niemal każdego miejsca w Polsce.

TRANSPORT KOLEJOWY

Złożone projekty, wysoko wolumenowe zlecenia, ciężkie kontenery- to dla nas codzienność. To Klienci kreują nasze usługi, dlatego dostosowując się do ich potrzeb wprowadziliśmy do naszego wachlarza usług możliwość utworzenia dedykowanych połączeń kolejowych, a także bezpośrednich podstawień bocznicowych. Wszystko po to, aby zminimalizować koszty jednostkowe i dostarczyć Klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie w przypadku niestandardowych zleceń.

USŁUGI TERMINALOWE

Jesteśmy operatorem na trzech terminalach intermodalnych zlokalizowanych w Warszawie, Gądkach oraz Radomsku. Poza standardowymi operacjami przeładunku kontenerów, świadczymy szerokie spektrum usług terminalowych,
takich jak:

 • Składowanie kontenerów,
 • serwis kontenerów – naprawa,
 • czyszczenie, dokumentowanie stanu technicznego kontenerów,
 • ważenie kontenerów,
 • zakładanie plomb
POZNAJ NASZE TERMINALE
Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym, który zrobi wszystko, aby przedstawić Ci najkorzystniejszą i dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę.
PRZEJDŹ DO OFERTY